Tefal FV2C41E0 Virtuo Steam Iron | TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 229 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 687.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal fv2c41e0 virtuo steam iron tefal, fv2c41e0, tefal, triikrauad







